Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Inter REG liga - STŽ
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Starší žáci
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC107
H.Brod - L.Vršovice
23 : 24
5.3. 17:00
AC081
H.Brod - VŠ Plzeň
26 : 23
19.12. 18:00
AC061
Zruč n.S. - Šťáhlavy
26 : 22
21.11. 17:00
AC047
Č.Budějovice - Zruč n.S.
24 : 24
18.10. 14:00
AC028
Zruč n.S. - H.Brod
30 : 26
2.liga muži SVČ
11.10. 17:00
AD020
1.HC Pardubice - Jablonec
30 : 26
2.liga muži JM
14.5. 11:00
AE132
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
7.5. 15:00
AE123
Bohunice - Juliánov
30 : 21
2.4. 15:00
AE097
Bohunice - Ivančice
22 : 17
13.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
25 : 25
26.2. 19:00
AE073
Hustopeče - Ivančice
23 : 31
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 12:00
AH060
Náchod - Chodov
26 : 22
21.11. 15:00
AH047
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
11.10. 13:00
AH020
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
43 : 19
2.liga starší dorostenci M
13.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
28.11. 15:00
AI054
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
31 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
19.12. 16:00
AK061
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
26 : 43
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
17.10. 16:00
AK028
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
11.10. 15:00
AK020
1.HC Pardubice - S.Vršovice
43 : 24
26.9. 13:00
AK011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 13:00
AL123
Bohunice - Sokol Juliánov
40 : 31
2.4. 13:00
AL097
Bohunice - HK Ivančice
31 : 31
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
Žákovská liga starších žáků
24.4. 15:25
AO238
Dukla I - HK Lovosice "A"
36 : 18
24.4. 12:40
AO235
Kopřivnice A - HK Lovosice "A"
26 : 31
24.4. 09:55
AO232
Dukla I - Kopřivnice A
24 : 15
12.12. 17:15
AO020
Liberec - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 27
12.12. 15:25
AO018
S.Vršovice - Liberec
24 : 23
12.12. 13:35
AO016
Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
13 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 13. turnaj Jablonec N/N 4.6. - výsledky
video
online
Jablonec - Turnov
22 : 13
video
online
Jičín - D.Králové
19 : 15
video
online
Náchod - Jablonec
18 : 8
video
online
Turnov - Jičín
21 : 32
video
online
D.Králové - Náchod
15 : 19
video
online
Jablonec - Jičín
12 : 32
video
online
Turnov - D.Králové
14 : 28
video
online
Jičín - Náchod
21 : 17
video
online
D.Králové - Jablonec
16 : 11
video
online
Náchod - Turnov
7 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín
38
34
1
3
888 : 508
69
2
Náchod
38
31
2
5
780 : 479
64
3
D.Králové
38
18
1
19
574 : 538
37
4
Pardubice
38
14
0
24
556 : 667
28
5
Liberec
18
12
0
6
376 : 321
24
6
Jablonec
38
8
0
30
480 : 769
16
7
Turnov
38
4
0
34
410 : 782
8
Tabulka střelců
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
172
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
146
Šimon Thorovský
HBC Jičín
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Šachl
HBC Jičín
12
Martin Picha
1.HK Dvůr Králové
10
Daniel Černý
TJ Turnov
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Vanča
ElektroPraga Jablonec
32
Mikuláš Matek
ElektroPraga Jablonec
28
David Václavík
ElektroPraga Jablonec
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.