Královéhradecký
krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
Inter REG liga - STŽ
Inter REG liga - MLŽ
Inter REG liga - Muži
Rozpis soutěže
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM13
8.5. 17:00
AF171
Vsetín - V. Bystřice
23 : 32
20.3. 17:00
AF122
Zubří B - Hranice B
36 : 28
5.3. 17:30
AF110
Vsetín - SKP F-M B
31 : 30
21.2. 17:00
AF097
L.Zubří - SKP F-M B
28 : 33
20.2. 17:30
AF095
Vsetín - Rožnov p.R.
33 : 31
19.12. 16:00
AF056
Rožnov p.R. - Hranice B
26 : 20
6.12. 18:00
AF082
Rožnov p.R. - L.Zubří
31 : 28
21.11. 18:00
AF064
Krmelín - MHK Karviná
24 : 32
25.10. 17:00
AF040
Zubří B - SKP F-M B
34 : 28
26.9. 10:30
AF012
MHK Karviná - Rožnov p.R.
37 : 31
19.9. 14:30
AF001
Zubří B - Krmelín
37 : 30
1.liga starší dorostenci
15.5. 17:00
AG129
Karviná - Sokol Nové Veselí
24 : 26
7.5. 11:00
AG126
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 44
29.4. 17:30
AG093
Zubří - Dukla
29 : 25
3.4. 17:00
AG102
Karviná - Sokol Ostrava
28 : 16
16.12. 17:30
AG039
Frýdek-Místek - HBC Strakonice 1921
38 : 30
25.10. 15:00
AG034
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 31
3.10. 17:00
AG015
Karviná - HK Lovosice
18 : 28
22.9. 19:00
AG001
Zubří - Jičín
37 : 24
2.liga starší dorostenci M
8.5. 15:00
AI123
Vsetín - V. Bystřice
26 : 39
5.3. 15:30
AI083
Vsetín - Sokol Sokolnice
42 : 33
20.2. 15:30
AI070
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 24
6.12. 16:00
AI059
Rožnov p.R. - Kopřivnice
15 : 25
29.11. 13:00
AI051
Kopřivnice - Sokol Telnice
42 : 28
18.10. 13:00
AI029
Kopřivnice - Sokol V. Meziříčí
47 : 27
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ129
Karviná - Sokol Nové Veselí
39 : 25
7.5. 13:00
AJ126
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 24
29.4. 15:30
AJ093
Zubří - Dukla
39 : 24
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
27.2. 13:00
AJ073
Kopřivnice - Jičín
38 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 12. kolo - výsledky
video
online
Ž. Brod - Turnov
26 : 22
video
online
Jičín "C" - Česká Lípa
25 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jičín "C"
12
9
1
2
312 : 256
19
2
Ž. Brod
12
9
1
2
274 : 242
18
3
Česká Lípa
12
3
0
9
244 : 282
6
4
Turnov
12
2
0
10
250 : 300
4
Tabulka střelců
Tomáš Janus
ŽBS Železný Brod
66
Jan Möller
TJ Turnov
58
Jan Duben
Loko Česká Lípa
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Drobný
Loko Česká Lípa
20
Jan Duben
Loko Česká Lípa
13
Jan Möller
TJ Turnov
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulich
TJ Turnov
32
Ondřej Kulich
TJ Turnov
30
David Novotný
ŽBS Železný Brod
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.